FOTO / Kadeti i juniori FK „Radnik“ Donji Vakuf upisali pobjede protiv FK „Vitez“

0
563
Juniori FK
Juniori FK "Radnik" Donji Vakuf

Danas su u okviru drugog kola Omladinske lige Centar na Gradskom stadionu u Donjem Vakufu kadeti i juniori FK „Radnik“ Donji Vakuf upisali pobjede protiv FK „Vitez“ iz Viteza.

Kadeti FK „Radnik“ Donji Vakuf slavili su sa visokih 3-0. Nakon prvog poluvremena rezultat je glasio 1-0 da bi u drugom poluvremenu još dvije lopte završile u mreži golmana FK „Vitez“. Strijelci za FK „Radnik“ Donji Vakuf bili su Asmir Balilhodžić iz penala i Arif Kulašin koji je pogađao dva puta mrežu u današnjem susretu nemoćnog golmana FK “Vitez”.

Trener: Tahir Hadžiabdić

I juniori FK „Radnik“ Donji Vakuf upisali su pobjedu protiv FK „Vitez“ iz Viteza. Pogodak Anesa Imoćanina u prvom poluvremenu bio je dovoljan za minimalnu pobjedu.

Za juniorsku ekipu FK „Radnik“ Donji Vakuf nastupali su:

Golman: Kenan Rahmanović

Odbrana: Maid Švago, Faris Karamanlić, Kenan Softić, Ibrahim Terzić (kapiten)

Sredina: Anes Imoćanin, Ajnur Zahirović, Tahir Smajić

Napad: Faris Selimović, Semin Draginović, Ahmed Purivatra

Klupa: Enver Krkić, Nermin Purivatra, Edin Orahovčić

Trener: Vernes Selimović

Juniori i kadeti FK „Radnik“ Donji Vakuf idući vikend gostuju u Bugojnu kod ekipe NK „Iskra“ Bugojno.