ŠK “Never Stop” upisala sigurnu pobjedu protiv OKK “Lukavac”

0
84

Večeras je u Sportskoj dvorani Donji Vakuf održano 16. kolo A2 lige – Sjever u kojoj je ŠK “Never Stop” bila domaćin OKK “Lukavac”.

Momci iz ŠK “Never Stop” standardno dobro otvaraju utakmicu i u prvoj četvrtini već imaju ubjedljivu prednost. Napadi su se nastavili i u drugoj četvrtini te se na pauzu odlazi sa rezultatom 40:24 u korist domaće ekipe.

Kada je većina prisutnih mislila da će se tempo utakmice nastaviti i da će domaći košarkaši stići do ubjedljive pobjede, gosti vežu par uspješnih napada, te igraju čvrstu odbranu. Mladi košarkaši iz Donjeg Vakufa gube veliko vodstvo i sredinom treće četvrtine rezultat je poravnat na 55:55.

Započinje igra koš za koš i tako sve do zadnje četvrtine u kojoj domaći smiruju igru, što im donosi važne poene koji su im omogućili da se rezultatski odlijepe od gostiju.

ŠK “Never Stop” savladala je gostujuću ekipu OKK “Lukavac” rezultatom 74:63.