Remi u nastavku sezone : “Radnik” – “Rudar”

0
92

foto : infobugojno.ba

Na  otvaranju proljetnog dijela prvenstva 2.  lige NS F BiH , Zapad donjovakufski “Radnik” remizirao je u susretu sa NK “Rudar” Han Bila. Utakmica se igrala bez prisustva publike na gradskom stadionu u Donjem Vakufu od 15 sati i 30 minuta.

FK ” Radnik”  – NK “Rudar” Han Bila 1 : 1

“Nakon duge pauze od preko 4 mjeseca, naši igrači su pružili dobru igru i za nijansu bili bolji protivnik iako nam je u goste došla najbolja ekipa u ligi.
Prvih 45’ minuta je završeno 1:0 u korist Radnika, a gol je postigao Tutkur Tarik. U nastavku utakmice Radnik je imao 2 stopostotne prilike, i onda kako to biva slijedi kazna. Do kraja utakmice imali smo još 3 odlične prilike ali izistala je realizacija.
Iako nemamo širinu u ekipi evidentan je napredak u igri dolaskom trenera Kulaša.
Naredno kolo idemo u goste NK Vitez.” – navode iz FK “Radnik”.