Poznati termini revanš utakmica polufinala Kupa BiH

0
51

Revanš utakmice polufinala Kupa BiH igrat će se u srijedu. Jedan meč će se igrati u terminu od 16 sati, a drugi od 18 sati i 30 minuta

Prvo će na teren od 16 sati izaći igrači Zrinjskog i Tuzla Cityja, koji će svoj susret igrati na stadionu Bare u Čitluku.

S obzirom na to da su Plemići u prvom susretu na Tušnju savladali Tuzla City rezultatom 3:0, ova utakmica bi trebala biti samo formalnost za ekipu Krunoslava Rendulića.

S druge strane, na Grbavici će od 18 sati i 30 minuta snage odmjeriti igrači Željezničara i Veleža.

Rođeni su u prvom duelu protiv Plavih slavili pobjedu rezultatom 1:0, pa će tako u Dolini ćupova braniti gol prednosti iz prvog susreta.

Podsjetimo, finale Kupa BiH ove sezone će se igrati na stadionu Bilino polje u Zenici. Finalni susret je zakazan za 17. maj.

Izvor: Oslobođenje