Pioniri “Proma” bolji od vršnjaka “Vodopada”

0
79
U utakmici redovnog kola GMS Lige mladih SBK, košarkaši KK Proma iz Donjeg Vakufa ostvarili su pobjedu nad KK Vodopad iz Jajca rezultatom 36:46. Utakmica se igrala u dvorani u Jajcu, a KK Proma bio je bolji tijekom cijele utakmice.
Prvu četvrtinu košarkaši KK Proma su dobili sa 10:12, a u drugoj četvrtini su zabilježili najveću prednost na utakmici, te su na poluvrijeme otišli s rezultatom 17:29 u svoju korist.
U drugom poluvremenu, KK Vodopad je pokušavao sustići zaostatak, no igrači KK Proma su bili vrlo dobri u obrani te su zadržali prednost do kraja utakmice.
Najbolji pojedinci na utakmici bili su Sultanović Davud sa postignutih 25 poena i Žuljko Amar sa 10 poena.
Čestitamo našem treneru i diječacima a ekipi KK Vodopad puno sreće u nastavku prvenstva.- poručuju iz KK “Promo”.
izvor: fb / KK Promo