Odbojkaški klub AS bio domaćin susretima 7. kola Omladinske lige SBK

0
48
Jučer u okviru 7. kola GMS Omladinske lige SBK OK AS Donji Vakuf, bio je domaćin ekipi OK “KAĆUNI” iz Kaćuna.
Prve na teren su izašle predpionirke, a kad su u punom sastavu znaju da odigraju kako se to od njih očekuje. Prvi set su odigrale maestralno, drugi set jako loše, ali na kraju su proradile i odnijele pobjedu od 2-1 u setovima, velike čestitke
Ovaj put nažalost naši pioniri i kadeti nisu bili na nivou te su upisali poraze. Očekivali smo malo više od kadeta jer su zadnje dvije utakmice odigrale vrhunski, al ovaj put to nismo uradili.