KBS”Reflex” na turniru “Bugojno open” osvojio 15 medalja

0
76

Sportski sadržaji manifestacije “Dani Ajvatovice 2017” započeli su u subotu  13. maja, Internacionalnim karate turnirom “Bugojno open”. Na turniru održanom u organizaciji Karate kluba Bugojno nastupila su 352 takmičara iz 34 kluba iz naše zemlje i susjedne Hrvatske. Generalni sponzor turnira bila je Općina Bugojno, a turnir je zvanično proglasio otvorenim  načelnik općine Bugojno, Hasan Ajkunić. Najuspješniji klub u katama je KK”Bugojno” a u borbama KK”TRavnik”.

KBS “Reflex” Donji Vakuf uzeo je učešća na  turniru “Bugojno open”  sa 21 takmičarom koji su osvojili 15 medalja i to: 3 zlatne,  7 srebrenih  i 5 bronzanih medalja.

“Reflex” je u ukupnom plasmanu  zauzeo odlično  3. mjesto  od ukupno 35 klubova učesnika. Medalje za “Reflex” osvojili su Ajla Kenjar, Tarik Kurić, Sureja Pilav, Amna Kenjar, Ahmed Smajić,  bronzane, potom   Ajna Čepalo, Almir Julardžija, Amna Kenjar, Tarik Kurić, Sureja Pilav, Adi Tutić, Hamza Katkić, srebrene,  a zlatne medalje osvojili su Ajdin Kovačević, Ahmed Smajić i Abadin Pilav .