Velika pobjeda fudbalera FK „Radnik“ Donji Vakuf

0
253

Danas su na Gradskom stadionu u Donjem Vakufu u posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva Prve kantonalne lige SBK fudbaleri FK „Radnik“ Donji Vakuf savladali ekipu FK „Dnoluka“ rezultatom 4:3.

Gosti iz Jajca su bolje otvorili meč te su nakon prvih 45. minuta vodili sa visokih 0-3.

U drugom poluvremenu uslijedio je veliki preokret FK „Radnik“ Donji Vakuf. Prvo je Tarik Tutkur smanjio rezultat na 1:3, zatim je Tarik Bašić pogodio za 2:3 da bi izjednačenje svojim drugim golom na utakmici donio Tarik Tutkur.

Kada se mislilio da je podjela bodova neminovna Tutkur pronalazi Terzića koji pogadja glavom duboko u sudijskoj nadoknadi za veliku pobjedu FK „Radnik“ Donji Vakuf.