Uvjerljiva pobjeda FK Radnik na otvaranju sezone

0
292

FK Radnik je u sklopu prvog kola Kantonalne lige NS SBK/KSB na Gradskom stadionu u Donjem Vakufu ugostio ekipu NK Bobovac iz Nević Polja i ostvario visoku pobjedu rezultatom 7:0.

Izuzetno raspoloženi Došlić je doveo domaćine u vodstvo u desetoj minuti. Sljadžija je u osamnaestoj udvorstučio vodstvo, a nakon šest minuta od gola Silajdžije, Došlić je postigao i svoj drugi od ukupno tri pogotka na utakmici. Isti igrač je nakon nešto više od pola sata kompletirao hatrick, a do poluvremena, u listu strijelaca se upisao i Kurić, tako da se na odmor otišlo s odstvom od 5:0.

U drugom poluvrmenu, još jedan pogodak je postigao Silajdžija, a do kraja susreta, svojim golom, sjajan nastup naših igrača ovjerio je Kokić.