Uspješan nastup KBS”Reflex” na “Bushido Banja Luka open 2017”

KBS“Reflex“ Donji Vakuf proteklog vikenda učestvovao je  na petom po redu Međunarodni karate turnir “Bushido Banja Luka open 2017”. “Reflex” je nastupio  sa 21 takmičarom, u konkurenciji 1068 učesnika iz 70 klubova iz Slovenije, Mađarske, Hrvatske, Srbije, Njemačke i Bosne i Hercegovine. U ukupnom plasmanu KBS”Reflex” zauzeo je 17 mjesto, sa osvojene ukupno 23 medalje: po dvije medalje osvojili su Elmir Julardžija, Hamza Katkić, i Eldin Rahmanović, po jednu medalju za “Reflex” osvojili su Adi Tutić, Harun Terzić, Ardin Begović, Amar  Rahmanović, Nađa Ajanović, Amna i  Ajla Kenjar, Ajna Čepalo, Amna Rahmanović, Sureja Pilav, Imad Katkić, Ajdin Kovačević, Edina Julardžija, Abadin Pilav, Amerisa i Mahira Draginović i Almina Pilav. U svojstvu člana sudijskog sastava učestvovao je Salko Pilav, dugogodišnji trener i karate sudija.