U prijateljskom susretu “Sloga” bolja od “Iskre”

0
124

U pripremnom prijateljskom susretu u kojem su se sastale kombinovane ekipe juniora i kadete MRK „Sloga“ Gornji Vakuf/Uskoplje i  i RK „Iskra“ Bugojno uspješniji su bili domaćini,rukometaši „Sloge“ i slavili pobjedu rezultatom 29:24.

Derbi susret odigran u novoizgrađenoj sportskoj dvorani u Gornjem Vakufu/Uskoplju za trenera Sidika Omerovića i rukometaše  „Sloge“ bio je uspješan. Domaćini su pružili odličnu partiju, dosta dobrih poteza i akcija što je na kraju rezultiralo zasluženom pobjedom.Igralo se tri puta po 20 minuta gdje su oba trenera kombinovali tokom čitavih 60 minuta i dali šansu svim igračima.

RK Sloga: Delić Admir 11 odbrana,Destanović Selmir 5 odbrana (1 sedmerac) ,Milić Pavo 3 odbrane, Drino Midhat 2 odbrane, Karamustafić Abid 10,Destanović Ahmed 3,Kolak Leon,Demirović Amer 3,Demirović Mirza 1,Šljivo Adnan ,Dujmović Matej 1,Trabra Ivan 4,Mišić Jusuf,Muftić Anes 3,Jurina Marin 2,Đemat Anes,Puljarga Nurija,Gudić Adem 1,Gudić Semin 1. Trener : Omerović Sidik

RK Iskra:Milanović Belmin (8 odbrana),Sijamija Armin 11,Đugum Adis 3,Mešan Anel ,Kišija Muhamed,Malkić Edib 1,Zahirović Adelmo 2,Ljubunčić Kemal 6,Hođić Adis ,Bušatlić Mensur 1,Jurčević Tomislav,Antunović Dinko Dajić Eldar,Karahođić Admir,Korjenić Samir,Tataraga Rijad.Trener ekipe Pezo Alan .

izvor: MRK”Sloga” Gprnji Vakuf – Uskoplje