Teletović ubacio devet poena, 76ersi na omjeru 0-15

0
71

Brooklyn Netsi su sinoć u gostima sa 99:91 savladali Philadelphiju 76erse.

Philadelphia polako ruši rekorde kada je u pitanju najgora momčad u povijesti NBA lige sa omjerom 0-15! 76ersi ne mogu ove sezone ni koga da dobiju iako su u nekim utakmicama pružali solidan otpor.

Protiv Rocketsa u Houstonu bili su poprilično dobri, a i sinoć protiv Netsa na svom parketu.

Nisu dobro domaći otvorili utakmicu jer je od početka gostujuća momčad dominirala. Netsi su imali i plus 15 u prvoj dionici, a do ulaska u drugu rezultat je glasio 32:19.

U jednom trenutku je bilo okruglo 20 razlike (39:19), no domaća ekipa na odmor odlazi sa po njih sjajnih minus osam (49:41). Nije bilo previše promjena u trećoj četvrtini.

Brooklyn je održavao 10 i više poena prednosti, no ona se polako topila, pa je na kraju treće iznosila tek pet poena (72:67). 76ersi se tu bude, prave preokret i dolaze po prvi put do vodstva (74:72). Ipak, nije im se dalo… Na kraju su poraženi rezultatom 99:91.

Joe Johnson je predvodio Netse sa 21 poenom, Brook Lopez je ubacio 19, Deron Williams 17 uz 10 asistencija i osam skokova. Naš reprezentativac Mirza Teletović igrao je 33 minute (počeo na klupi), te je na kraju ubacio devet poena uz 2/11 šut iz igre, odnosno 1/7 za tri poena… Mirzu nije baš slušao šut večeras. Uz devet poena, dodao je šest skokova i tri asistencije, te tri oduzete lopte.

/izvor:sportsport.ba/