Revanš utakmica Kupa regija: NS SBK protiv NS ZDK igrat će u Fojnici

0
112

Revanš utakmica između NS SBK i NS ZDK koja se igra u okviru Kupa regija bit će odigrana na stadionu “Džemal Numanagić” u Fojnici.

Revanš je planiran za srijedu, 21.mart sa početkom u 15:00, a ulaz na utakmicu je slobodan.

Podsjećamo rezultat prve utakmice bio je 5:2 u korist NS ZDK, pa će NS SBK morati da dadne sve od sebe kako bi stigli ovaj rezultat i plasirali se dalje.

Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 2:0 za domaćina. U prvom dijelu pogađali su Kovačić i Mehić.

U drugom poluvremenu izabranici trenera Mirnesa Buze postigli su još tri gola. Jusić se upisao u listu strijelaca dva puta, dok je peti gol postigao Lišić. Za goste oba pogotka postigao je Zukan.

Pobjednik Kupa regija ima priliku ići u dalje takmičenje Kupa regija koje se igra pod okriljem UEFA-e.

izvor:novum.ba