Reprezentativci BiH bilježe odličan plasman drugog dana 35.SP u mušičarenju

0
47

Drugog takmičarskog dana 35. Svjetskog prvenstva u mušičarenju reprezentativci BiH bilježe odličan plasman.

Nakon treće takmičarske sesije rezultate, pojedinačne i ekipne, po sektorima i zbirne, za prva tri mjesta možete pogledati nastavku, a rezultati svih takmičara pogledajte na zvaničnoj stranici 35.Svjetskog prvenstva.

Takmičenje se odvija planiranom dinamikom na svih pet sektorskih destinacija, na četiri rijeke Vrbas, Pliva, Sana i Sanica  i Plivskom jezeru. Prema planu takmičenja danas popodne reprezentatici 31 zemlje učesnice imaju odmor, a već sutra ujutro startuju završne sesije 35. Svjetskog prvenstva u mušičarenju koje se održava u Jajcu, Donjem Vakufu, Šipovu, Ribniku i Ključu. 

 

 

Sektor 1 – Pliva – Sesija 3

                                                     /Ukupni poredak     /Bodovi/    /Br. riba/  /Najduža riba/

1 Milan MARTIC – SRB                     1                            8580            15         322

2 Stanislav MANKOV – INDIV            2                           8480            15          303

3 Jovo DEVIC – BiH                          3                            8260             14          314

 

Sektor 2 –Sana – Sesija 3

1 Gregorz GOLOFIT – POL                1                           8100               13          301

2 Sebastien DELCOR – FRA              2                           7120                9           422

3 Mungunkhuyag ADIYA – MON       3                           5580               10          248

 

Sektor 3 – Sanica – Sesija 3

1 Jorge MARTINS – POR                     1                        25820                40          375

2 Vladisav TODOROVIC – SRB           2                         18120                31          370

3 Sasa JERENIC – BiH                       3                          17140               26           422

 

Sektor 4 – Plivsko jezero – Sesija 3

1 Alaksandar DUKIC – BiH                   1                         2300                   3           345

2 Jordi OLIVERAS – SPA                     2                        1300                     2           323

3 Aljosa CRKVENJAS – SLO               3                          760                     1           330

 

Sektor 5 – Vrbas – Sesija 3

1 Ervin LATOVIC – SRB                     1                               7060                 10            350

2 Nikola TREBJESANIN – MNE         2                                6480                 9             334

3 Martin BACHLEDA – SVK              3                                4540                  6             360

 

 

Timski rezultati – Sesija 3

                                                                                                                                                                                                    /Ukupni poredak/        /Bodovi/      /Br.Riba/     /Najduža riba/

1 BiH – BOSNIA I HERZEGOVINA 25                33280           52                   422

2 SRB – SERBIA                             37                38580           63                   370

3 FIN – FINLAND                           43                 24700           38                   391

 

Pojedinačni rezultati – Sesija 3

                                            /Ukupni poredak/     /Bodovi/    /Br.Riba/  /Najduža riba/

1 Jorge MARTINS – POR                1                  25820          40                 375

2 Milan MARTIC – SRB                    1                   8580            15                 322

 

3 Gregorz GOLOFIT – POL             1                    8100            13                 301