Promo u prijateljskoj utakmici poražen od Posušja

0
157

Danas je u Sportskoj dvorani u Donjem Vakufu u sklopu priprema za predstojeću sezonu KK Promo ugostio ekipu HKK Posušje i upisao poraz rezultatom 75:78.

Domaći igrači su znatno bolje otvorili utakmicu, ali uporni gosti brzo odgovaraju, tako da se prvi predah odlazi rezultatom 21:18 za Promo. I u drugoj četvrtini se igrala izjednačena košarka, pa se na poluvrijeme odlazi s prednošću gostiju iz Posušja od dva poena razlike.

Drugo poluvrijeme je bilo slično prvom, gosti su vodili malom razlikom, a Promo je držao priključak sve do samog kraja, ali ipak nije imao snage za potpuni preokret.

Za Promo, kapiten Dino Alkić je odigrao fantastičnu utakmicu i postigao 21 poen, uz odličlan šut iz igre (10/13). Podršku mu je pružio Marcus Garrett koji je ubacio 18, dok je Kieffer Punter brojao do 16 poena.

Na drugoj stani, Ivan Miličević je bio nezaustavljiv i postigao je ukupno 26 poena, uz četiri trojke. Dobar je bio i Mateo Zovko koji je upsao 18 poena.