Poznati rezultati prvog takmičarskog dana 35.Svjetskog prvenstva u mušičarenju

0
55

Prvog takmičarskog dana 35. Svjetskog prvenstva u mušičarenju poznati su i prvi rezultati. Nakon prve takmičarske sesije, poznati su rezultati – pojedinačni i ekipni, po sektorima i zbirni, za sve takmičare a mi donosimo rezultate prva tri mjesta sesije 1:

 

Sektor 1 – Pliva – Sesija 1

                                                     /Ukupni poredak     /Bodovi/    /Br. riba/  /Najduža riba/

1. Slobodan IVANOVIC – SRB                1                   10160          17               352

2. Alaksandar DUKIC – BiH                     2                    8800           15               350

3. Luis ANTUNEZ – INDIV                        3                    7580           14               240

 

Sektor 2 –Sana – Sesija 1

1 .David ARCAY – SPA                           1                    12460           22             320

2 .Devin OLSEN – USA                          2                    6880           12               310

3 .Jure OSOLIN – SLO                             3                    5880             9                370

 

Sektor 3 – Sanica – Sesija 1

1 Chris BASSANO – AUS                         1                     25640         38            402

2 Ivica RAJKOVIC – MNE                          2                     20880         34            290

3 Julien DAGUIILLANES – FRA               3                     20760          30           400

 

Sektor 4 – Plivsko jezero – Sesija 1

1 Phil DIXON – ENG                                  1                     3620            5            322

2 Keith RENTON – SCO                           2                     2940            4            330

3 Jose Aleixo CALDAS – POR                3                     2240            3            331

 

Sektor 5 – Vrbas – Sesija 1

1 Lubos ROZA – CZE                                 1                    15500           21        370

2 Piotr MARCHEWKA – POL                     2                     6580             10       300

3 Jorge MARTINS – POR                            3                     3400             4         410

 

Timski rezultati – Sesija 1

                                                                                                                                                                                                    /Ukupni poredak/        /Bodovi/      /Br.Riba/     /Najduža riba/

1 POR – PORTUGAL         36                             23940              36              422

2 SPA – SPAIN                   38                              29220              49              451

3 USA – USA                      41                              23000               38             322

 

Pojedinačni rezultati – Sesija 1

                                            /Ukupni poredak/     /Bodovi/    /Br.Riba/  /Najduža riba/

1 Chris BASSANO – AUS               1                    25640          38                402

2 Lubos ROZA – CZE                      1                    15500           21                370

3 David ARCAY – SPA                    1                   12460           22                320

 

Rezultati prva tri mjesta Sesija 2, prvog dana takmičenja:

 

Sektor 1 – Pliva – Sesija 2

 

                                               /Ukupni poredak     /Bodovi/    /Br. riba/  /Najduža riba/

 

1 Devin OLSEN – USA                          1                         9180         15              440

2 Saku NIEMINEN – FIN                         2                         7140        12               333

3 Simon ROBINSON – ENG                  3                         5680         10               300

 

Sektor 2 –Sana – Sesija 2

1 Stanislav MANKOV – INDIV               1                           9660        15               384

2 Chris BASSANO – AUS                    2                           7780        13               327

3 Pat WEISS – USA                              3                           7060        12               330

 

Sektor 3 – Sanica – Sesija 2

1 Andrea ADREVENO – ITA                   1                           22420     32                487

2 Pablo CASTRO – SPA                         2                           15880     23                382

3 Ivan MEZIN – CRO                               3                           15040     24                367

 

Sektor 4 – Plivsko jezero – Sesija 2

 1 Valentino Santi AMANTINI – ITA            1                        2240         3                 340

2 Piotr MARCHEWKA – POL                    2                        1500          2                 321

3 Lubos ROZA – CZE                                 3                         1320         2                 325

 

Sektor 5 – Vrbas – Sesija 2

1 Luis ANTUNEZ – INDIV                           1                         16660      23               670

2 Slobodan IVANOVIC – SRB                   2                          12000      17              377

3 David WALKER – SCO                           3                           5340         8               340

 

Timski rezultati – Sesija 2

                                                                                                                                                                                                           /Ukupni poredak/      /Bodovi/  Br.Riba/   /Najduža riba/

1 Andrea ADREVENO – ITA         1                          22420        32              487

2 Luis ANTUNEZ – INDIV              1                         16660         23              670

3 Stanislav MANKOV – INDIV      1                           9660          15              384

 

Pojedinačni rezultati – Sesija 2

                                               /Ukupni poredak/    /Bodovi/   /Br.Riba/ /Najduža riba/

1 USA – USA                                    31                   27580         44               440

2 SPA – SPAIN                               32                   26480         41               382

3 ITA – ITALY                                    37                   32040         46               487

  

Timski rezultati  nakon sesije 2

1 SPA – SPAIN                                  70                  55700          90                451

2 USA – USA                                      72                  50580          82                440

3 ITA – ITALY                                      95                   53420         79                 487

 

Pojedinačni rezultati nakon Sesije 2

1 Chris BASSANO – AUS                   3                    33420           51               402

2 Slobodan IVANOVIC – SRB             3                    22160           34               377

3 Devin OLSEN – USA                         3                    16060           27               440

 

Takmičenje se odvija planiranom dinamikom na svih pet sektorskih destinacija, na četiri rijeke Vrbas, Pliva, Sana i Sanica  i Plivskom jezeru.

 

Danas se održava drugi takmičarski dan 35.Svjetskog prvenstva u mušičarenju.