Pobjeda i dva poraza selekcija “Proma” u susretu sa vršnjacima KK Vodopad

U Subotu 24.04.2021 godine smo ugostili ekipu KK Vodopad.

Igrali su se 3 utakmice:
Pioniri
KK Promo 43 – KK Vodopad 83
Naši momci su i pored lošeg rezltata odigrali dobru utakmicu protiv jedne od najjačih selekcija u pionirskoj kategoriji.
Juniori
KK Promo 65- KK Vodopad 56
U jednoj od najlošijih utakmica sezone juniorska selekcija je uspjela ostvariti pobjedu, katastrofalno otvaranje utakmice, gosti vode 0:12 polovinom prve četvrtine, nakon time out-a naše ekipa igra znatno bolje i predvođeni danas neprikosnovenim Amelom Smajićem te mladim Imamovićem na poluvrijeme odlaze rezultatom 30:33
Treći kao i četvrti period donosi dosta ujednačenu igru s obje strane sve do završnih par minuta gdje naši momci imaju više koncentracije i riješavaju ovu utakmicu u našu korist.
Žerić 3 poena
Koliko je sam meč bio žestok govori podatak da su obje ekipe imale 54 prekršaja, 3 igrača su napustila igru zbog pet ličnih greški kao i isključenje trenera gostiju.
Predpioniri
KK Promo 32 – KK Vodopad 39
Naši najmlađi nisu uspjeli do pobjede bez jednog od najvažnijih igrača Sergeja Dinjaškog, iako smo odigrali odličnu utakmicu stigli do zaostka od 3 poena nismo uspjeli da preokrenemo rezultat
Izvještaj: KK Promo