OK „AS“ Donji Vakuf upisao dvije pobjede u gostima

0
143

Odbojkašice OK „AS“ Donji Vakuf upisale su dvije pobjede u gostima kod ekipe „Jajce Nansen“ u okviru 5. kola GMS Odbojkaške lige SBK/KSB.

Pionirke OK “AS” Donji Vakuf su nakon prošlosedmične pobjede u Sportskoj dvorani Donji Vakuf nad favoriziranim gošćama iz Kaknja nastavile sa serijom odličnih partija pobjedom u kraljevskom gradu nad ekipom OK „Jajce Nansen“ rezultatom 2-0 po setovima je bilo 25-15, 25-19.

Pretpionirke su bile još ubjedljivije, prepustivši domaćinu samo 23 poena u dva seta. Prvi set završen je rezultatom 25-9, dok su u drugom setu domaće igračice uspjele ostvariti dvocifren broj poena, rezultat je na kraju seta glasio 25-14 za ekipu OK „AS“ Donji Vakuf.

U idućem 6. kolu GMS Odbojkaške lige SBK/KSB odbojkašice OK „AS“ Donji Vakuf ugostit će u Sportskoj dvorani Donji Vakuf ekipu OK „Proakademia“ Sarajevo.