Održan Vlašić ski Kup 2015

0
153

Na Vlašiću je jučer održano veleslalomsko takmičenje na  kojem je  učestvovalo  oko 200 djece u dobi od sedam do 16 godina iz cijele BiH. Tradicionalni “Vlašić cup” održan je u organizaciji  SKI kluba “Karaula” iz Travnika.

U kategoriji mlađih cicibanki pobijedila je Ana Đokanović, članica Ski kluba “Jahorina”, dok je Tarik Zuhrić, iz Ski kluba “Naš tim”, bio najbolji u veleslalomu u kategoriji mlađih cicibana.Najbolja skijašica u kategoriji starijih cicibanki bila je Merjem Čuljević iz Sarajeva, dok je među starijim cicibanima prvo mjesto osvojio Milivoje Mačar iz Ski kluba “Jahorina”.U kategoriji djevojčica do 14 godina pobijedila je Nina Petrović, članica Ski kluba “Jahorina”, a najbolji skijaš u ovoj kategoriji je Harun Mulamoreović iz Ski kluba “Bjelašnica”.Članica Ski kluba “Jahorina” Maja Tadić proglašena je najboljom natjecateljicom u kategoriji djevojčica do 16 godina, dok je među dječacima slavio Belmin Godinjak iz Ski kluba “Bjelašnica”.