Odličan rezultat KBS”Reflex” na Federalnom karate prvenstvu za djecu – Amna Kenjar šampionka

0
176

Odličan  rezultat ostvario je KBS “Reflex” Donji Vakuf na jučerašnjem Federalnom prvenstvu u karteu za djecu uzrasta od 8 do 13 godina. “Reflex” je učestvovao sa 6 takmičara koji su osvojili 4 medalje. Elmir Julardžija, Ajla Kenjar i Sureja Pilav osvojili bronzane medalje,  dok je Amna Kenjar osvojivši zlatnu medalje postala šampionka Federacije BiH u svojoj kategoriji. Ovo je veliki  rezultat za “Reflex “ i Donji Vakuf . KBS”Reflex” u uskupnom plasmanu zauzeo je  26. mjesto od ukupno 80 klubova koji su nastupili sa  870 učesnika. “Rezultat bi bio još veći da smo imali vise podrške od općinskih struktura jer bi učestvovali sa većim brojem takmičara.” – ističu u KBS”Reflex” Donji Vakuf.  . Čestitke osvajačima medalja I trenerima  Ahmedu Selman, Eldinu Rahmanoviću,  Hamzi Katkiću, Amina Spahičic i Salki  Pilavu na ostvarenom rezultatu.