Odličan nastup KBS”Reflex” na turniru u Bihaću

0
236

Na Međunarodnom  karate turniru  „ KUP prijateljstva Bihać 2018.“ ,nastupilo je 69 klubova iz 8 država sa  preko 800 takmičara. KBS „Reflex“ Donji Vakuf nastupio je sa 10 takmičara koji su osvojili 11 medalja. „Reflex „ je zauzeo je visoko 8.mjesto u ukupnom plasmanu što je odličan uspjeh i još jedna ljestvica više u napredovanju članova „Reflexa“. Na  „ KUP prijateljstva Bihać 2018.“ KBS“Reflex“ bio je i najuspješniji od klubova s područja Srednjobosanskog kantona koji su učestvovali na pomenutom takmičenju. Karatisti „Reflex“ osvojili su 2 zlatne, 3 srebrene i 6 bronzanih. Medalje su osvojili : Sureja Pilav i Amna Kenjar, zlatne, Edina Julardžija, Ajla Kenjar i Eldin Rahmanović, srebrene Benjamin Kulaš, Amira Burek, Amna Rahmanović, Amar Terzić, Amar Rahmanović bronzane.

Pred KBS“Reflex“ je učešće na  Futura KUP-u koji će se održati u susjednom Bugojnu, 20.maja. Reflex-ovci očekuju ponavljanje prošlogodišnjeg uspjeha i osvajanje pehara za najuspješniji klub na turniru.