Odbojkaški klub AS na turniru povodom Dana nezavisnosti

0
131
Nakon pobjede nad ekipom Kaćuni 2, naše su djevojčice igrale sa HOK Široki Brijeg, prvi set gubimo 20:25, a drugi je bio jako neizvjestan i na kraju više strpljenja, znanja i sreće imala je ekipa iz Širokog i pobjeđuju drugi set sa 28:30, kao i što to rezultat pokazuje jedna jako dobra utakmica, zahtejvna teška, gledljiva za oci, svi koji su pratili utakmicu mogli su da uživaju pohvalili bi igru oba klub.
Na kraju usljed jaki snježnih padavina radi sigurnosti naših djevojčica uz dogovor sa organizatorima i ekipom iz Konjica, odlučeno je da se utakmica za treće mjesto ne igra te da obe ekipe budu treće mjesto a medalje podjele između ekipa.

Naša Elma Alibašić je izabrana za najboljeg primača turnira.

Veliko hvala domacinu na izvrsnom gostprimstvu, mi smo uživali i osjecali smo se kao kod kuce, svaka vam čast.
Ovom prilikom čestitamo našoj jednoj jedinoj domovini Bosni i Hercegovini Dan nezavisnosti .