Najuspješniji vikend za KBS”Reflex” Donji Vakuf

0
107

Klub borilačkih sportova „Reflex“ Donji Vakuf, proteklog vikenda u okviru dva takmičenja  osvojio je 22 medalje. U 5. kolu Karate lige SBK-a „Reflex“ iz Donjeg Vakufa učestovao je sa 15 takmičara i u konkurenciji 360 takmičara iz 14 klubova,  osvojio  9 medalja. Nakon održanog 5.kola KBS “Reflex” nalazi se na 7 mjestu tabele. Medalje za “Reflex”  su osvojili: Adi Tutić i Tarik Kurić 2 medalje, Abadin Pilav 2 medalje,Ramo Vrco,Sureja Pilav, Mahira i Amerisa Draginović. Drugog dana vikenda članovi “Reflexa”, uzeli su učešće i na karate turniru u Širokom Brijegu sa 8 takmičara  i osvojili su 13 medalja i to: Nađa Ajanović, Anisa Kenjar, Sureja Pilav i Adi Tutuć, osvojili su po jednu medalju. Medalje u svoj klub donijeli su i Tarik Kurić,Ramo Vrco, Abadin Pilav i Hamza Katkić. Kako ističu iz Kluba borilačkih sportova “Reflex” Donji Vakuf, proteki vikend bio je za ovaj donjovakufski klub.