Na Gradskom stadionu kadeti FK Radnik odigrali ligašku utakmicu

0
122
Danas je na Gradskom stadionu u Donjem Vakufu odigrana utakmica 10.kola lige kadeta NS SBK/KSB između FK Radnik i NK SportPrevent iz Bugojna.
Susret dva stara rivala gdje je domaćin u prvom poluvremenu pokazao više od igre i poveo sa 1-0. Gosti su u 2.poluvremenu zaigrali dosta bolje što je i rezultiralo prvo izjednačenjem a zatim i vodstom od 1-2. Ovaj rezultat je ostao do kraja utakmice.
Utakmica je opravdala sva očekivanja od obe ekipe,danas je ekipa NK SportPrevent uz malo više sportske sreće pokazala malo više,što je bilo dovoljno za pobjedu. Kadeti FK Radnik su prikazali dosta dobru i na momente dopadljivu igru “od noge do noge”.
Čestitamo gostima na pobjedi a naši kadeti će sigurno u narednm susretima zaigrati puno bolje,onako kako oni najbolje znaju.