Marokanci priredili novo iznenađenje: Nakon penala eliminisali Španiju

0
60

Fudbaleri Maroka plasirali su se u četvrtfinale nakon što su poslije penala eliminisali selekciju Španije. Marokanci će u narednoj rundi igrati s boljim iz duela Portugala i Švicarske koji se igra večeras od 20:00 sati.

izvor: avaz.ba

Maroko – Španija 0:0

3’ – Benun nije pogodio, Simon je odbranio! Ostaje Maroko na dva postignuta gola.

2’ – Sole promašuje! Bono je odbranio, Maroko vodi 2:0 nakon druge serije.

2’ – Zijeh daje gol! Maroko vodi 2:0.

1’ – Sarabija promašuje penal, pogodio je stativu! Maroko vodi 1:0.

1- GOOOL! Sabiri je siguran izvođač! 1:0 za Maroko.

120’ – Kraj produžetaka, gledat ćemo produžetke!

120+3’ – Kakva šansa za Španiju, dirala je ta lopta stativu!

120’ – Tri minute nadoknade.

106’ – Početak drugog produžetka.

105’ – Španci ne mogu bez produžetaka. Posljednjih pet utakmica na velikim takmičenjima išlo je u produžetke. Dodatnih 30 minuta igrali su na Mundijalu u Rusiji u osmini finala, kao i na Evropskom prvenstvu. Na Euru su i u četvrtfinalu i polufinalu igrali produžetke.

105’ – Kraj prvog produžetka

105’ – Minut nadoknade.

104’ – Velika šansa za Maroko! Čedira je šutirao iz povoljne situacije, ali odbranio je to Simon. Odlično ga je proigrao Ounahi, ali golman spašava Špance!

100’ – Napadaju Španci, sada je zaprijetio Balde, ali je njegov šut blokiran.

98’ – Mijenja Enrike. Fati i Balde su zamijenili Olma i Albu.

95’ – Čedira je išao na gol sam, ali sviran je ofsajd.

91’ – Počeo prvi produžetak.