Konačni poredak Otvorenog kupa „Srebrni princ“ u mušičarenju

0
75

Jučer je u Donjem Vakufu održan Otvoreni kup “Srebrni princ”, mušičarenje na lipljena. Takmičilo  se 13 ekipa, a upecano je  550 lipljenova koji se samo bodovao na ovom takmičenju. Nakon druge sesije, zbog jake grmljavine i kiše, delegat takmičenja i sudije su donijele odluku da proglase pobjednike u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji, te proglase najvećeg upecanog srebrnog princa.

 

 

Ekipni pobjednik takmičenja je SRD Banja Luka iz Banja Luke sa zabilježenih 20 negativnih poena, a konačni poredak izgleda ovako:

 

SRD Banja Luka  iz Banja Luke                  20 negativnih poena

FF Vrbas iz Donjeg Vakufa                          21

SRD Fojnica iz Fojnice                                22

USR Gornji Vakuf iz G. Vakuf-Uskoplje       34

USR Glvatica iz Jablanice                           39

FFC Cadis 1    iz Sarajeva                           41

SRD Novi Travnik iz Novog Travnika           44

SRD Travnik iz Travnika                              48

SRD Cadis iz Sarajeva                                48

SRD Vrbas iz Donjeg Vakufa                       52

SRD Bihać iz Bihaća                                    53   

FF Pliva iz Šipova                                        53

 

 

 

Kada je u pitanju pojedinačni plasman, ukupni pobjednik je Dautbeović Muamer iz Donjeg Vakufa, a ukupni poredak u pojedičanoj konkurenciji izgleda ovako:

 

 

Dautbegović Muamer iz Donjeg Vakufa             3 negativna poena

Bristina sabahudin iz Donjeg Vakufa                  4

Pilav Sabahudin iz G.Vakuf-Uskoplja                 5

Mirković Filip  iz Banja Luke                               5

Bovan Siniša iz Banja Luke                                6

Neradin Rusmir  iz Fojnice                                  6

Imamović Ajdin  iz Fojnice                                   6

Bilanović Samir  iz Jablanice                               8

Kadušić Samir iz Travnika                                   9

Džekić Dragan iz Banja Luke                              9

Bušatlija Sead iz Šipova                                     10

Spahić Emsad iz Novog Travnika                       10

Matošević Anto iz Sarajeva                                 10

Zulum Ismet iz Fojnice                                        10

Babić Emir iz Jablanice                                       10

Šišić Enes iz G.Vakufa-Uskoplja                         11