216

U Nedjelju 01.03. u Sportskoj dvorani u Donjem Vakufu naše omladinske selekcije snage su odmjerili protiv komšija iz Jajca KK Vodopad te smo imali polovičan ućinak.

Juniori 99:49

Sigurno najbolje juniorsko izdanje ove sezone.
Nakon turbulentne prve četvrtine, koja je jedina i bila neizvjesna (20:17) naši momci predvođeni sjajnom saradnjom Imamovića i Ganića na poluvrijeme odlaze s rezultatom 46:29
U drugom djelu utakmice naši momci ništa ne prepuštaju slućaju te ostvaruju vrijednu i visoku pobjedu 99:49
U strijelce su se upisali: Ernad Ganić sa 31 poenom, Refik Imamović 30 poena, Ajdin Čurić 24 poena, Elvin Imamović 7, Čavak Mensur 5, te Vedad Hadžić 2 poena

Pioniri
68:53

Nasi pioniri od samog starta imali su rezultatsku prednost. Te su bez nekih većih problema priveli utakmicu u našu korist.

33:51

Braća Bašić (Samed 2008 god. i Anes 2012 god.) postigli su 25 poena od ukupnog broja poena, naše ekipe, iako smo upisali poraz možemo izvući dosta toga pozitivnog iz ove utakmice, uz želju, trud i rad jedne od najmlađih ekipa lige sigurni smo da rezultati u budučnosti neće izostati

Kadeti

Rezultat
56:90

Naši kadeti danas nisu imali svoj dan, ekipa iz Jajca ih je potpuno izominirala tokom cijelog susreta, te im ćestitamo na jednoj fantastičnoj utakmici.- stoji na zvaničnoj FB stranici KK Promo Donji Vakuf