FOTO / Pobjeda pionirki, poraz juniorki OK „AS“ Donji Vakuf

539
OK
OK "AS" Donji Vakuf

Danas su u Sportskoj dvorani Donji Vakufu u okviru 4. kola GMS Odbojkaške lige SBK/KSB snage odmjerile pionirike i juniorke OK „AS“ Donji Vakuf i OK „Arabi“ Kakanj.

Pionirke OK „AS“ Donji Vakuf upisale su pobjedu nad vršnjakinjama iz Kaknja rezultatom 2-0 po setovima je bilo 25-23, 26-24.

Prvi set donio je pravu dramu. Gošće su vodile 23-18 i trebalo im je samo dva poena da osvoje prvi set. Ali onda je uslijedila velika serija odbojkašica OK „AS“ Donji Vakuf koje su osvojile sedam uzastopnih poena i tako osvojile prvi set rezultatom 25-23.

U drugom set pri rezultatu 24-24 više koncetracije imale su odbojkašice OK „AS“ Donji Vakuf koje su osvojile dva uzastopna poena i tako upisale pobjedu nad favoriziranim gošćama iz Kaknja.

FOTO GALERIJA:

Juniorke OK „AS“ Donji Vakuf upisale su poraz od vršnjakinja iz Kaknja rezultatom 2-0 po setovima je bilo 25-9, 25-18.

FOTO GALERIJA

1. kolo GMS Odbojkaške lige SBK/KSB

Pionirke: OK „AS“ Donji Vakuf  – OK „Arabi“ Kakanj 2-0 (25-23,26-24)

Juniorke: OK „AS“ Donji Vakuf  – OK „Arabi“ Kakanj 0-2 (9-25,18-25)

U idućem 5. kolu GMS Odbojkaške lige SBK/KSB  odbojkašice OK „AS“ Donji Vakuf gostuju u Jajcu kod ekipe „Jajce-Nansen“.