FOTO / Pobjeda kadeta, remi juniora FK „Radnik“ Donji Vakuf

383
Kadeti FK
Kadeti FK "Radnik" Donji Vakuf

Danas su u okviru sedmog kola Omladinske lige Centar na Gradskom stadionu u Donjem Vakufu kadeti i juniori FK „Radnik“ Donji Vakuf odmjerili snage sa vršnjacima iz Jelaha.

Kadeti FK „Radnik“ Donji Vakuf slavili su sa 3-1. Domaćin je poveo u prvom poluvremenu golom Anesa Bilanović iz penala da bi gosti iz Jelaha do kraja poluvremena poravnali rezultat na 1:1. U drugom poluvremenu golovima u ovom susretu rezerviste Harisa Horića FK „Radnik“ Donji Vakuf stiže do zaslužene pobjede.

Kadeti:

FK „Radnik“ Donji Vakuf – FK „Borac“ Jelah 3-1 (1-1)

Strijelci za FK „Radnik“ Donji Vakuf: Anes Bilanović (penal), Haris Horić (dva gola)

Juniori FK „Radnik“ Donji Vakuf odigrali su neriješeno 2:2 protiv vršnjaka iz Jelaha. Strijelac oba gola u ovom meču za FK „Radnik“ Donji Vakuf bio je Edin Orahovčić.