FOTO / Pobjeda juniora, remi kadeta FK „Radnik“ Donji Vakuf

0
236
FK „Radnik“ Donji Vakuf – NK „Krivaja“ Zavidovići

Danas su u okviru devetog kola Omladinske lige BIH grupa Centar B na Gradskom stadionu u Donjem Vakufu u izuzetno kvalitetnoj i uzbudljivoj utakmici snage odmjerili kadeti FK „Radnik“ Donji Vakuf i NK „Krivaja“ Zavidovići.

Prvo poluvrijeme pripalo je gostima iz Zavidovića rezultatom 1-0.

U drugom poluvremenu mnogo odlučnija igra domaćina rezultirala je poravnanjem rezultata. Strijelac izjednačujućeg gola bio je Asmir Balihodžić iz slobodnog udarca.

Zadnjih desetak minuta susreta viđena je prava drama. Prvo su gosti nakon greške domaćeg golmana poveli sa 2-1 da bi par minuta kasnije sjajnim golom Bilanović Anesa FK „Radnik“ Donji Vakuf poravnao rezultat na konačnih 2-2.

Za kadetsku ekipu FK „Radnik“ Donji Vakuf nastupali su:

Prvih 11: Kovač Adis (G), Čizmo Faris, Jusić Aldin, Draginović Faruk, Kulašin Arif, Terzić Omer (C), Džananović Alen, Balihodžić Asmir, Hajić Dževad, Bilanović Anes, Memiš Samir

Klupa: Švago Eldin, Sarač Tarik, Horić Haris, Plačo Mail, Šutković Ajdin, Bulić Halil

Omladinska liga BIH grupa Centar B:

FK „Radnik“ Donji Vakuf – NK „Krivaja“ Zavidovići 2-2 (0-1)

Strijelci za FK „Radnik“ Donji Vakuf: Asmir Balihodžić, Anes Bilanović

Juniori FK „Radnik“ upisali su tri poena bez borbe, naime gosti iz Zavidovića nisu došli na današnji meč koji je trebao biti odigran u okviru 9. kola Omladinske lige BIH grupa Centar B.