FOTO GALERIJA / Taekwondo klub Bugojno učestvovao na 20. „Jubilarnom Jastreb Open“ turniru u Zagrebu

0
119

Svjetski taekwondo događaj održan je u nedjelju 25.11.2018. u Zagrebačkoj Areni u organizaciji Taekwondo kluba Jastreb. Turnir je održan pod nazivom 20. JUBILARNI JASTREB OPEN  a okupio je 1011 takmičara iz 13 zemalja i 86 klubova. Poseban događaj bio je nastuo demo tima iz Kukiwona iz Koreje.

Taekwondo klub Bugojno učestvovao je sa 15 takmičara koji su osvojili ukupno 9 medalja, a u ukupnom plasamnu od 86 klubova zauzeli visoko 10. mjesto.

Velid Čusto i Harun Ljubunčić (3 pobjede) osvojili su zlatne medalje. Srebrne medalje osvojili su: Nidal Mašić, Faris Jusić i Amina Abdibegović. Bronzane medalje osvojili su: Leon Skenderović, Tarik Rašak, Merhunisa Softić i Alena Pavić. Treneri koji su vodili ekipu su: Amel Novalić i Nadin Sadiković, a vođa tima bio je Hamza Malbašić.