Elmir Julardžija bronzani na Federalnom karate prvenstvu za pionire i pionirke

0
214

KBS „Reflex“ Donji Vakuf učestvovao je u nedjelju, 08.03.2020.godine na 15. Federalnom karate prvenstvu za pionire i pionirke održanom u zeničkoj  gradskoj Areni „Husejin Smajlović“. „Reflex“ je nastupio sa pet članova koji su se nadmetali u 8 disciplina. Elmir Julardžija osvojio je broznanu medalju u svojoj kategoriji. Organizator takmičenja bio je Federalni karate Savez BiH zajedno sa domaćinom Karate klubom Čelik Zenica. Ove godine konkurencija je bila veoma jaka, učestvovalo je oko 800 takmičara iz 80 klubova iz cijele Federacije BiH.

I na prošlogodišnjem prvenstvu KBS“Reflex“ ostvario je odličan uspjeh, Amna Kenjar  bila je prvakinja u svojoj kategoriji, dok su Ajla Elmir i Sureja bili bronzani.