OSV Donji Vakuf učestvovao je danas u Novom Travniku na auto rally „Novi Travnik 2025” koji se održao na parkingu tržnog centra
“ROBOT”. Rally se boduje za Prvenstvo BiH u automobilističkom sportu (OSV) za 2025 godinu i kao takav upisan u Kalendar takmičenja za 2025.godinu kod BIHAMK-FIA Šampionat u BiH.
“Takmičenje je proteklo u najboljem redu,osvojili smo drugo klupsko mjesto. Tarik Palalić klasa 3 – drugo mjesto , Mirsad Begović klasa 1 -treće mjesto, Rujanac Safet klasa 1 – šesto mjesto Mirza Isanović klasa 3 -šesto mjesto, Angel Rasic klasa 2 – osmo mjesto i Manuel Rašić klasa 2 – sedmo mjesto.”- ističu iz Kluba OSV Donji Vakuf.
Ove godine OSV klub Donji Vakuf ponosno predstavlja sedam vozača. Spremni su dati svoj maksimum kako bi ostvarili dobre rezultate i dodatno doprinijeli razvoju relija u našem gradu.Rally je automobilistička , sportsko turistička manifestacija koja ima za cilj
popularizaciju i razvoj auto sporta i turizma u Bosni i Hercegovini.