Donjovakufski rukometaši odigrali prvo kolo Prve lige F BiH

0
68
Jučer 18.09.2021. mladi rukometaši RK DONJI VAKUF su u prvom kolu Prve lige Federacije BiH gostovali u Kaknju. U utakmici koja je od strane delegata i sudija ocjenjena kao više nego odlična  Donjovakufljani su  poraženi od domaćina .
U prvom poluvremenu su domaći već od prvih minuta ostvarili prednost da bi na poluvrijeme otišli sa rezultatom 17:11.
U drugom poluvremenu ekipa RK “Donji Vakuf” sustiže i izjednačuje rezultat na rezultat 26:26, ali nemaju sportske sreće da preokrenu rezultat u našu korist. U tih zadnjih desetak minuta su domaći ipak uspjeli da uvezu svoje redove i završe utakmicu sa rezultatom 34:31.
“Ipak moramo da pohvalimo naše momke za pokazanu požrtvovanost i kolegijalnost na terenu. U idućem kolu ćemo imati kao domaćini veoma nezgodnu ekipu iz Zenice “Čelik Junior” .” -naglašavaju u RK “Donji Vakuf”