Donjovakufljani pobjedom protiv RK Vogošća završili polusezonu

0
90

U okviru 10.kola Prve rukometne lige Federacije Bosne i Hercegovine-grupa jug, RK Donji Vakuf sinoć je u Sportskoj dvorani ugostio ekipu RK Vogošća Poljine Hills II.
Početak utakmice ekipa RK Donji Vakuf otvorila je veoma dobro odličnim napadima i sjajnim odbranama golmana Ajdina Selimbegovića prvo poluvrijeme završili su rezultatom 18:12.
U drugom poluvremenu šansu dobijaju naši juniori, koji su pokazali i dokazali da zaslužuju mjesto u seniorskoj ekipi. Naravno uz pomoć iskusnijih igrača u ekipi, utakmicu su završili rezultatom 38:31.
Najučinkovitiji u redovima RK Donji Vakuf bili su Suad Huskić sa 10, Vernes Škiljan sa 6, Amir Došić sa 5, te Faris Rujanac i Deni Duratbegović sa 4 postignuta pogotka.
U ekipi Vogošće najviše pogodaka postigao je Bekir Džemidžić 6 i Ajdin Imamović 5.