ŠK Never Stop otvorila sezonu na domaćem terenu

Danas je u Sportskoj dvorani Donji Vakuf odigrano drugo kolo GMS Lige mladih KKS SBK. Uloga domaćina pripala je ŠK Never Stop, a ugostili su KK “Star” Fojnica.

Ukupno su odigrane četiri utakmice i to u kategorijama: pretpioniri, pioniri, kadeti i junior.

Pobjedu u pretpionirskoj utakmici odnijeli su gosti, najbolje su se snašli u prvim minutama utakmice i tako diktirali tempo za ostatak susreta. Konačni rezultat glasio je 06:18.

Pioniri KK “Star” Fojnica” upisali su sigurnu pobjedu u konačnom iznosu 52:43.

Juniori ŠK Never Stop također su odigrali dobru utakmicu i na kraju su slavili rezultatom 65:42.

Na samom kraju takmičarskog dana kadeti su nam pružili najbolju utakmicu. Domaćini su u prvom poluvremenu sigurno riješili utakmicu, te su u drugom dijelu gosti neuspješno pokušavali da sustignu zaostatak od 30 koševa. Rezultat na kraju glasio je 92:60 u korist domaće ekipe.