Rukometaši iz našeg grada, minimalnom razlikom poraženi u Zenici

0
64

Tokom jučerašnjeg dana rukometaši RK Donji Vakuf gostovali su u Zenici te odigrali susret sa ekipom Čelik Juniorom. Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 18:13, te je prvi dio susreta uz pet golova zaostatka okarakterisala loša igra u odbrani.
U drugom poluvremenu momci su ušli u igru sa puno vise odgovornosti u odbrambenim zadacima te već u pedesetoj minuti postužu izjednačenje i tih zadnjih deset minuta igra se gol za gol. Ipak domaćin je imao vise sportske sreće te završio ovu utakmicu sa minimalnom razlikom 28/27.
“Domaćinu se zahvaljujemo na gostoprimstvu a nase mlade rukometaše ipak moramo pohvaliti da imaju sportski karakter koji će ovoj mladoj ekipi sa prosjekom strosti od 17,5 godina već u sljedećoj takmicarskoj sezoni biti veliki saveznik.