Uspješan nastup KBS”Reflex” na “Bushido Banja Luka open 2017”

0
72

KBS“Reflex“ Donji Vakuf proteklog vikenda učestvovao je  na petom po redu Međunarodni karate turnir “Bushido Banja Luka open 2017”. “Reflex” je nastupio  sa 21 takmičarom, u konkurenciji 1068 učesnika iz 70 klubova iz Slovenije, Mađarske, Hrvatske, Srbije, Njemačke i Bosne i Hercegovine. U ukupnom plasmanu KBS”Reflex” zauzeo je 17 mjesto, sa osvojene ukupno 23 medalje: po dvije medalje osvojili su Elmir Julardžija, Hamza Katkić, i Eldin Rahmanović, po jednu medalju za “Reflex” osvojili su Adi Tutić, Harun Terzić, Ardin Begović, Amar  Rahmanović, Nađa Ajanović, Amna i  Ajla Kenjar, Ajna Čepalo, Amna Rahmanović, Sureja Pilav, Imad Katkić, Ajdin Kovačević, Edina Julardžija, Abadin Pilav, Amerisa i Mahira Draginović i Almina Pilav. U svojstvu člana sudijskog sastava učestvovao je Salko Pilav, dugogodišnji trener i karate sudija.